Biuro usług informatycznych 
Aktualności   AktualnościStrony internetowe Portfolio   Strony internetowe PortfolioO firmie   O firmieUsługi dla firm   Usługi dla firmProgramy dla firm   Programy dla firmCertyfikaty kwalifikowane   Certyfikaty kwalifikowaneKomputery i serwery   Komputery i serweryReferencje   ReferencjeKontakt   Kontakt Tickets

O firmie


Firma PLANET działa na rynku komputerowym od 2001 roku. W początkowym okresie dzialalności specjalizowała się głównie w sprzedaży i serwisie podzespołów komputerowych.

W ciągu kilku lat pracy PLANET poświęciła dużo uwagi rozpoznaniu specyfiki oraz zasad i reguł charakterystycznych dla dynamicznie zmieniającej się branży komputerowej. Dzięki rzetelności handlowej, operatywności personelu i stale poszerzanej ofercie, aktualizowanej zgodnie z nowoczesnymi trendami technologicznymi,  PLANET dostarcza wysokiej jakości usługi informatyczne oraz zaawansowane systemy zarządzania informacją.

Gwarancją satysfakcji naszych Klientów jest indywidualne podejście i dobór optymalnego rozwiązania. Zapewniamy kompleksową ofertę, dzięki której Klient nie musi tracić czasu na poszukiwanie poszczególnych komponentów systemu informatycznego u wielu dostawców. Oferowane przez Firmę produkty i usługi są starannie przygotowane i sprawdzone pod względem jakości i ceny. Wpływa to na zwiększenie efektywności i skuteczności działania Klientów naszej Firmy.

Życzymy Sukcesów i zapraszamy do współpracy.